adres & contact

Over Tennis 7de Olympiade 


Tennis 7de Olympiade vzw


Julius de Geyterstraat 133

2020 Antwerpen


Ondnr: 0451.622.397


info@tennis7deolympiade.be



Tennis 7de Olympiade ligt naast het voetbalterrein van voetbalclub Beerschot AC.



Bezorg ons zeker je e-mailadres, dan blijf je op de hoogte van alle activiteiten!

Sonny van der Velden

sonny@antwerppadelclub.be

0477 96 14 26


Tom Moerbeek

tom@antwerppadelclub.be

0488 18 24 98

Jonathan van Ostade

jonathan@antwerppadelclub.be

0478 78 53 90


Matthias Van Pelt

matthias@antwerppadelclub.be

0487 34 83 00


Dagelijks Bestuur Tennis 

Ivo Van Neck

Dagelijks bestuur

Tennis Vlaanderen

ivn@framaz.be


0476/59 36 69

Jari Staes


Feestcomité

Jeugd

Tornooien

Uitbating Ace Place

activiteit@tennis7deolympiade.be

jeugd@tennis7deolympiade.be

0497/62 82 24

Eric Levaque

Feestcomité

activiteit@tennis7deolympiade.be

0497/33 02 20

Rudi Schellekens

[AD INTERIM]

Wintercompetitie, -abonnementen en -reservaties

rudi@tennis7deolympiade-winter.be

0496/50 67 22

Chris De Lescluze

Interclub/Vriendenclubs

interclub@tennis7deolympiade.be

0493/48 26 12

Ellen Scheers

Communicatie

info@tennis7deolympiade.be

0475/61 08 15

Sara Van der Steen

Tornooien

Clubkampioenschap

Jeugdinterclub

Kidstoer

jeugd@tennis7deolympiade.be

0472 60 76 69

Ronny Merckx

Ledenadministratie

inschrijving@tennis7deolympiade.be


met dank aan onze sponsors